Oyun

Apex Legends, Bir Haftada 25 Milyon Oyuncuyu Vurdu

Apex Legends, Titanfall geliştiricisi Respawn’un bedava oynayabileceğiniz savaş roya oyunu, artmaya devam ediyor. Respawn’dan Vince Zampella bir blog yazısı açıklamasında, 25 milyondan fazla oyuncunun Apex Legends’ı denediğini söyledi. Ek olarak, oyunun hafta sonu boyunca 2 milyon pik eşzamanlı oyuncuya “iyi” olduğunu söyledi.

Apex Legends, 4 Şubat Pazartesi günü piyasaya sürüldüğünden beri yükselmeye devam ediyor. Oyun sekiz saat içinde 1 milyon oyuncuya çarptı ve bir günde 2,5 milyon oyuncuya çıktı. Önceki en yüksek eşzamanlı rakam 600.000 idi, bu yüzden hızlı bir şekilde artıyor. Apex Legends, Fortnite’a yakın hiçbir yerde bulunmamakla birlikte, çok daha eski olan oyunun 200 milyon oyuncusu ve en fazla 8,3 milyon kullanıcı rekoruna sahip olması nedeniyle.

Zampella, “Ne haftada! Pazartesi günü geçen hafta Apex Efsaneleri’ni başlattığımızdan beri heyecanlı, gelişen ve harika geri bildirimler ve fikirlerle dolu bir Apex Efsaneleri topluluğu yarattığımızı gördük” dedi. “Hedefimiz bu oyunu sizinle, topluluğumuzla birlikte yapım aşamasını bitirmektir, bu yüzden bize geri bildirimde bulunmaya devam edin çünkü gerçekten dinliyoruz.”

Zampella, Apex Legends için yeni etkinlikler de duyurdu. Twitch’in sponsorluğunu yaptığı Apex Legends Challenge, Twitch’teki “en büyük flamalar” ın 48’inin birbirleriyle rekabet edeceği bir flama etkinliği. Etkinlik 12 ve 19 Şubat tarihlerinde gerçekleşiyor. Burada Twitch’te izleyebilirsiniz. Apex Legends, Twitch’de çılgınca popüler. Bugün, bu yazıda Twitch’in halka açık verilerine göre, 168.000 izleyiciye sahip olan Fortnite’nin çok önünde olan 409.000 izleyici var.

apex legends

Etkinlik

Ek olarak, Apex Legends, oyuncuların Sevgililer Günü temalı ganimetlerini alabileceği bir Sevgililer Günü etkinliğine ev sahipliği yapacak, ancak henüz başka bilgi mevcut değil. Ve son olarak, Apex Efsaneleri savaşı Mart ayında prömiyerleri geçti. Oyunun birinci ve ilk sezonunu başlatılıyor ve buna diğer şeylerin yanı sıra ek karakterler, yeni silahlar ve yağma da eklenecek.

Apex Legends’a ek olarak, Respawn Titanfall evreninde bu yılın ilerleyen saatlerinde piyasaya sürülmek üzere yeni bir şey üzerinde çalışıyor, yine de çok fazla talep edilen Titanfall 3’ün görülüp görülmediğine bakılıyor. Ek olarak, Respawn Jedi: Fallen Order adlı bir Star Wars oyunu geliştiriyor ve aynı zamanda 2019’da piyasaya sürülüyor.

“Apex Legends, epey çok zayıf noktayı vurgularken savaş rotasının en iyi kısımlarına giren rekabetçi, takım alt yapılı bir oyun yapan akıllı atıcı fikirlerin bir karışımıdır” dedi. “Respawn’ın takım oyununa pür dikkat olarak odaklanması, Apex’i türe layık bir eklemeden daha fazlasını yapıyor; bu, savaş royatisinin gelecekte nereye gitmesi gerektiğinin bir göstergesi.”

android kullanıcalı için yeni bir tehtit PNG- -
Yorum Yap

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Popüler Haberler

Başa Dön