Oyun

Call of Duty Modern Warfare 4 Çok Yakında Gelebilir

Herkes Call of Duty Black Ops ardından piyasaya sunulacak olan yeni Call of Duty oyununa dönülmüşken; bugünlerde bomba bir iddia ortaya çıktı. Şirkete yakın kaynaklarca elde edilen bilgiler doğrultusunda, bir sonraki oyununun Call of Duty Modern Warfare 4 olacağı tespit edildi diyebiliriz.

Call of Duty Modern Warfare 4 bu yıl içinde her an tanıtımı yapılabilir;

Çok fazla sayıda oyuncu kitlesi olan Call of Duty serisi’nin hayranları tarafından merakla beklediği ancak bir türlü duyurulmayan; Modern Warfare 4 bu yaz düzenlenen E3 2019’da resmi konumda duyurulabileceği konusunda iddiada bulunuldu. Geçmişi biraz hatırlarsak geçen aylarda ortaya sunulan iddialar neticesinde serinin bir başka oyunu olan; COD Ghost 2′nin piyasaya sunulacağını yönünde iddialar sürülmüştü.

Bunun yanında, Infinity Ward’ın üst topluluk yöneticisi olan Ashton Williams isimli arkadaşımız Twitter hesabı üzerinde kuru kafalı bir paylaşım yaparak Ghost 2′yi işaret ettiği onu nitelendirdiği düşünülmüştü.

Fakat, bu olaylardan kısa bir vakit sonra üst yönetici yetkili isimlerden olan Ashton Williams Twitter  hesabı üzerinden yapmış olduğu açıklama ile  söz konusu paylaşımın bu konu ile çok alakalı olmadığını belirtmiştir.

Bu olayın hemen ardından ise, Infinity Ward şirketi  Ghost 2’yi geliştirmediği de ortaya çıkmış durumdaydı Şimdide ünlü haber sitelerinden  Reddit üzerinden konuşulanlara göre, Infinity Ward’ın uzun bir süredir Modern Warfare 4 üzerinde çalıştığı iddia edilmiş durumda olduüunu belirtmekte fayda vardır.

Bununla birlikte Sony‘nin bu ay PS Plus üyelerine Modern Warfare 1’in yeniden düzenlenen remastered oyunu versiyonu sürpriz bir şekilde ücretsiz olarak sunması da bu iddiaları güçlendiriyor.

Sosyal haber sitesi Reddit üzerinden ve şirkete yakın kaynaklar olarak, elde edilen bilgiler doğrultusunda, bu yıl E3 2019 fuarında Call of Duty Modern Warfare 4‘ün gösterilmesine kesin gözüyle bakılıyor. Tabi, şimdilik tüm bunların bir hipotez veri ibaret olduğunu da belirtmekte fayda vardır. Sonradan umutlandırmak istemeyiz

Herkesin bildiği üzere COD MW3′ün ardından Captain Price’a ne olduğu tam olarak anlayamamıştık. Yani yapımcılar Black Ops 4 ile oldukça iyi bir çıkış ve iyi bir hayran yakalamışken; merakla beklenen CoD MW4’ün piyasaya sürerek çıkışını daha da üst seviyelere getirebilirler.

Bunun yanı sıra , COD Modern Warfare 2’nin de tıpkı ilk oyunda olduğu gibi yeniden geliştirileceği de iddia ediliyor.

Sizce Activition şirketi Call of Duty Modern Warfare 4‘ü E3 2019′da tanıtır mı? Konu hakkındaki fikirlerinizi aşağıda belirtirseniz yardımcı olabiliriz

- -
Yorum Yap

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Popüler Haberler

Başa Dön