Oyun

DEVIL MY CRY 5 ÇOK YAKINDA

Oyun dünyasının köklü serilerinden biri olan Devil My Cry, yeni oyunuyla bir kez daha PC ve konsollarımıza konuk olacak. Capcom tarafından geliştirilen serinin 5. oyunu 2008 yılında raflardaki yerini alan Devil May Cry 4’ün sonrasında geçen olayları konu edinecek

Oyun dünyasının çok büyük bir ilgiyle karşıladığı DMC serisi yeni bir seriyle devam ediyor bu seride baş karakter Nero ve Dante şeklinde yani bir önceki serideki DMC4 ile serinin devamı şeklinde olacağı duyuruldu.

Bir önceki oyun olan DMC4’ün ardından aradan yıllar geçtikten sonra yeni oyun şeytani bir istila ile başlıyor. Bu yıkımda genç bir iblis avcısı olan Nero’nun dikkatini çekiyor ve yardımcısı Nico ile beraber Red Grave City’e yolları düşüyor. DMC’ nin en önemli karakterlerinden biri olan Dante ise hikayenin başka bir noktasında bizlerle buluşuyor. Nero’nun oyunda yeni robotik ve özellikli kolla geldiğini belirtelim.

Capcom yayıncısı DMC’nin en son oyunu Devil My Cry 5’in çıkış günü olan 8 Mart 2019 tarihine yaklaştıkça, oyun hakkında daha fazla şey öğreniyoruz.
Steamde’ de yer alan DMC 5 bölümünde yayınlanan yeni bilgiler, bizlere oyunun sistem gereksinimleri hakkında net bilgiler sunuyor. ve bu sayfadan ön sipariş verebelirsiniz.

Yayınlanan sistem gereksinim özelliklerine kısaca göz attığımızda; hem minimum, hem de önerilen sistem gereksinimlerinin çok da yüksek olmadığını görüyoruz. Umut ediyoruz ki bu durum, oyunun iyi bir optimizasyona sahip olduğuna işaret ediyordur. Dolayısıyla iyi optimize edilmiş bir oyun, çok yüksek sistem gereksinimleri şart koşmuyor. Oyun’ un çıkış tarihi olarak ilk kez 8 Mart 2019’da piyasaya sürülecektir.

Oyunun sistem gereksinimlerini açıklayacak olursak:

Devil My Cry 5 Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64 Bit 
  • İşlemci: Intel Core i7-4770 3.4GHz ya da daha iyisi
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 760 ya da daha iyisi
  • Depolama: 35 GB

Devil My Cry 5 Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64 Bit
  • İşlemci: Intel Core i7-4770 3.4GHz ya da daha iyisi
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 960 ya da daha iyisi
  • Depolama: 35 GB

Oyunun trailer videosunu buradan ulaşarak değerlendirebilirsiniz.

Oyunun demo sürümünü izlemek için tıklayın

Resident Evil 2 Remake Crackerlar tarafından hacklendi.

- -
Yorum Yap

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Popüler Haberler

Başa Dön