Mobil

LG,Yeni Akıllı Telefonlarını Tanıttı;

LG, MWC 2019’da V50 ThinQ, G8 ThinQ ve G8s ThinQ adlı yeni akıllı cihazlarını tanıttı

Akıllı telefon dünyası pazarında istediği başarıyı bir türlü elde edemeyen LG, MWC 2019 Fuarında kapsamında üç yeni akıllı telefonunun tanıtımını gerçekleştirdi. V50 ThinQ, G8 ThinQ ve G8s ThinQ adlı yeni telefonlar tanıtımda mevcuttu ve içlerinden, LG V50 ThinQ modeli, 5G desteğiyle ön plana çıkıyor. Bu ürünleri tanıtırsak eğer;

LG V50 ThinQ Akıllı Telefon

Büyük elektronik şirket LG, V50 ThinQ akıllı telefon modelinde, QHD+ çözünürlüklü OLED ekran kullanılıyor. DTS:X kontrol teknolojili hoparlörü bulunan telefonda, aptX HD Bluetooth ses özellikli teknolojileri de destekleniyor.
Qualcomm eseri Snapdragon 855 işlemcisinin yer verildiği telefonda, 128 GB depolama birimi ve 6 GB Bellek bulunuyor.

Telefonun arka tarafında 12 (ana) + 12 (2x optik zum) + 16 (geniş açı) megapiksellik üçlü kamera programı barındıran cihaz, özçekim için de 8 + 5 megapiksellik çift kameraya yer veriliyor V50 ThinQ’in batarya kapasitesi ise 4.000 mAh gücünde ve bu telefonun bir de ikinci ekran aksesuarı bulunuyor. İkinc ekran aksesuarı kısmında oldukça büyük bir yeniliğe gidilmiş ve pazar piyasasında kendine yer ayırmak istenilmiştir.

LG G8 ThinQ Akıllı Telefon

LG G8 ThinQ modelindeyse 6,1 inçlik AMOLED gibi büyük bir ekran kullanılıyor. Bu ekran, V50 ThinQ’te olduğu gibi aynı şekilde QHD+ çözünürlüğünde. Snapdragon 855 işlemcisini kullanan telefonda 6 GB bellek ve 128 GB depolama alanı yer alıyor

Bir başka deyişle V50 ThinQ’in küçük modeli olarak nitelendirebileceğimiz G8 ThinQ,yine aynı arka kamera sistemini kullanıyor. Ön bölgesinde ise yalnızca 8 megapiksel özellikli kamera yer ediniyor. Bu telefondaki batarya kapasitesi 3.500 mAh olarak belirlenmiş.

kamera yer alıyor. Bu telefondaki batarya kapasitesi 3.500 mAh olarak belirlenmiş.

LG G8s ThinQ Akıllı Telefon

Son olarak G8s ThinQ, 6,2 inçlik AMOLED ekranında Full HD+ çözünürlük kapasitesi sağlıyor. G8 cihazına kıyasla daha kısa ve geniş özellikli yapıda olduğu görülen telefonda, Snapdragon 855 işlemci, 6 GB bellek ve 128 GB depolama birimi yer alıyor.

G8s ThinQ’teki kamera dizilimi, 12 (ana) + 13 (geniş açı) + 12 megapiksel olacak şekilde dizayn edilmiş. Cihazdaki batarya kapasitesi ise 3.550 mAh olarak desteklendi. LG tarafından tanıtılan bu yeni telefonların ne zaman satılacağı hakkında detaylı bir bilgi bulunmamakla beraber yine sitemizde bu durum ile igili haberleri öğrenebilirsiniz.

- -
Yorum Yap

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Popüler Haberler

Başa Dön