Oyun

Mortal Kombat 11 Yeni Karakter Jade

Yeni popüler şirket olan NetherRealm Studios, Jade’in Mortal Kombat 11’deki mücadeleye geri döndüğünü belirtmiş oldu. Jade için yeni bir oyun trailerı 14 Şubat’ta geliştiricinin Kombat Kast canlı akışı sırasında sevenlerine izletilmiş oldu.

Yeni isimlerden biri olan Jade’in Mortal Kombat 11 trailerı, hamlesinin şimdi Mortal Kombat 9’a kıyasla biraz daha basit kombolar kurmasına izin verdiğini ortaya koyuyor ve yeni Crushing Blow ve ürkütücü Fatality, kendi avantajını kaybetmediğinin bir göstergesi niteliğindedir. Mortal Kombat 11’de yeni bir kıyafetler söz konusu, ama yine de Jade’in yeşili. Ninja Jade aynı zamanda alıntılar sunma konusunda da dokunuşunu kaybetmemiş.

Büyük şirket NetherRealm’ın resmi açıklamasında MK11’in enkarnasyonunu şu şekilde belirtiyor “Şimdi kötü bir büyücü tarafından canlandırıldı, Netherrealm’e ölümsüz bir Revenant olarak hizmet ediyor. Ölüm, Jade’i yavaşlatmadı. Her zaman düşmanlarıyla beraberdir.

Yeni Gelecek Karakterler olarak:

Ninja Jade, serinin ikinci oyununda oynanamayan bir karakter olarak görünmüştü. 1995 yılı çıkan Mortal Kombat 3’te ilk çıkışını yaparak serinin bir parçası oldu. En son 2011 yılında çıkan Mortal Kombat 9’da göründü. Ninja Jade, alan hızı kontrolünde iyi olan ve rakiplerini geri iten, değneğini ve hançerlerini hafif bir mesafeden hasar vermek için kullanabilen oldukça hızlı bir ninja savaşçısıdır.
Mortal Kombat 11 için onaylanan diğer savaşçılar arasında Kano , D’Vorah, Kabal ve diğer bazı serinin efsaneleri bulunmaktadır. Mortal Kombat 11’in oynanışıyla ile ilgili yönetmen Ed Boon oyun içi kişiselleştirme seçeneklerini belirtti. Her karakterde değiştirebileceğiniz üç adet donanım var ve ayrıca daha genel görüntü ve renk seçenekleri de mevcut olduğu belirtildi Örneğin, Scorpion(Akrep) kullandığı katana ile maskesini ve uzayan zincirinin rengini ve tasarımını değiştirebilir. Bir dövüşçünün yetenekleri de geliştirilip değiştirilebilir.

Yeni Dövüş Oyunu Mortal Kombat 11’in 23 Nisan’da Xbox One, PS4, Switch ve PC için piyasaya sürülmesi planlanıyor. Oyuna bir gözatmak için Mart ayında Xbox ve PS4 için planlanmış bir beta olacak. Oyunu PC’de oynamak için nelerin gerekli olduğuna Mortal Kombat 11 Sistem Gereksinimleri  olan makalemizde inceleyip değerlendirebilirsiniz. Ayrıca MK11 ile ilgili; oynanışı, story bölümü, ölümleri, karakterleri gibi diğer tüm haberlere buradan ulaşabilirsiniz.

- -
Yorum Yap

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Popüler Haberler

Başa Dön