Oyun

Overwatch Yeni Karakterini Tanıttı

Büyük oyun şirketlerinden olan Blizzard
Entertainment yeni Overwatch kahramanı Batiste’in story videosunu yayınladı.

Blizzard Entertainment başarılı multiplayer FPS oyunu Overwatch geliştirilmeye yenilenmeye devam ediyor devam ediyor. Şirket, oyuna eklenecek en yeni kahramanın duyurusunu yaptı. Baptiste isimli yeni kahraman, PTR sunucularında meydana çıktı.

Baptiste, savaşçı ve takım arkadaşlarına destek özelliklerini bir arada bulunduran bir kahramandır. Tam oalrak adı Jean-Baptiste Augustine olan kahraman, oyunda dost tarafı iyileştirirken, rakibe de ciddi oranda zarar verebiliyor. Ayrıca eğilme – zıplama kombinasyonu kullanıldığında çok fazla yükseğe yönelme eğilimi mevcuttur.

Baptiste’in en önemli özelliği olan Ultimate özelliği ise bir alan oluşturuyor. Eğer bu alandan takım arkadaşlarımızın hasar veya iyileştirme özelliği taşıyan mermileri, füzeleri ve büyü kısımlarını geçerse bunların hasar veya iyileştirme miktarı iki katına çıkabilmektedir.

Baptiste, oyunun PTR sunucusunda oynanabilir durumda olduğunu bir kez daha hatırlatma fayda var. Yalnız karakterin canlı sunuculara ne zaman uygulunacağı henüz bilinmemektedir.

Aşığıdak videodan hero’nun tanıtım videosunu izleyebilirsiniz;

İsrailli Cellebrite- FBI Tarafından Kullanılan Yazılım

- -
Yorum Yap

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Popüler Haberler

Başa Dön