Oyun

Rage 2 Çok Yakında

İd Software’ nin geliştirdiği Bethesda tarafından piyasaya sürülen Rage oyununun 2. serisi olan  Rage 2 resmen duyuruldu. Bu haberle birlikte daha renkli bir atmosfer ve hızlı oyun mekaniği ile farklı bir oyun ile oyun severlerin gözdesi olmak üzere çok yakında oyun satşa sunulacaktır.

Birden varını yoğunu kaybetmiş bir ranger olan Walker’ı canlandırdığımız oyunda, intikam hırsının peşinden gidiyor ve çorak toprakları darma duman ediyoruz.Gerçekten çok fazla hızlı bir oynanış yapısının bizi beklediği yapımda, düşmanlarla kapışma inanılmaz eğlenceli olacak gibi görünüyor. Oyunun hızlı bir akış içinde olması nedeniyle çok daha keyifli ve eğlenceli bir deneyim olacağından eminiz.

Avalanche şirketi tarafından geliştirilen Rage 2, araç mücadeleleri, özel güçler ve yetenekler üzerine de yoğunlaşıyor. Hiddet dolu bir görsel anlatımı tercih eden yeni Rage, çılgın bir maceranın kapılarını ardına kadar açıyor. Bu macerada diğer oyunlara göre daha farklı bir oyun deneyimini yaşatacağını emin olabilirsiniz.

Microsoft Windows Xbox One ve PS4 platformlarında yayınlanacak olan yapım, 14 mayıs 2019’da piyasaya sürülecektir.

Tahmini Oyun sistem gereksinimleri:

İşlemci: Intel Core i7-4670k veya AMD FX 8370
RAM: 12 GB
Grafik Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 veya AMD RX-580
İşletim Sistemi: Windows 8 64 bit ve üstü 

Trailer videosu için tıklayın

Tom Clancy’s The Division 2

- -
Yorum Yap

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Popüler Haberler

Başa Dön