Oyun

Sony, PlayStation Plus Nisan Ayı Ücretsiz Oyunlarını Açıkladı:


Sony, PlayStation kullanıcılarına sunduğu bedelsiz oyunlarla birçok farklı oyunu tecrübe edinme imkanı tanıyan PlayStation Plus, Nisan ayında Conan Exiles ve The Surge ile karşımıza çıkacak.

Sony PlayStation Plus sistemi, mevcut üylerine sunduğu avantajlarla birçok PlayStation kullanıcısının oyun deneyimini iyileştiren PlayStation Plus, her ay üyelerine sunmuş olduğu ücretsiz oyunlara yeni iki oyun daha ekledi. Nisan ayına kısa bir süre kaldıktan sonra, Sony’den gelen açıklamaya göre önümüzdeki ay PlayStation Plus üyeleri Conan Exiles ve The Surge’ü oyuncular ücretsiz olarak edinebilecektir.

Playstation Plus sistemi sayesinde ücret talep etmeksizin oyunlar, ücretsiz temalar, ücretsiz avatarlar veya ücretsiz uygulamalardan faydalanabilirsiniz. Üstelik herşey bununla sınırlı değil tabi ki pek çok oyunda Playstation Plus sahiplerine özel indirimler bulunmaktadır. Bu indirimler genel olarak ufak tefek indirimler oluyor. Bunlarla beraber Playstation Plus üyeleri kendilerine özel 1 GB gibi bir depolama sistemine sahip oluyorlar. Bu bulut depolama alanı sayesinde oyunlardaki save dosyalarını konsola kayıt ettirmenin yanı sıra aynı zamanda bulut depolama sisteminede kayıt özelliği mevcut düzeydedir. Böylelikle konsolunuzda oluşabilecek bir durum save dosyalarınızı etkilemicektir. Ayrıca Playstation Plus üyeleri özellikle Sony’nin kendi yaptığı oyunlara daha erken erişebiliyor. Yani çıkış tarihinden daha önceki tarihlerde oyunu oynama imkanı olabilecektir.

Son olarak Playstation 4’te oyunları online)multiplayer) oynayabilmek için de Playstation Plus üyeliğine sahip olmanız gerekiyor. Ancak bu zorunluluk her oyunda bulunmamaktadır. Örneğin Playstation 4’te yer alan F2P MMOFPS oyunu Blacklight: Retribution’ı Online oynayabilmek için Playstation Plus üyeliğine sahip olma zorunluluğunuz yok. Ancak Battlefield 4 oyununu online oynayabilmek için Playstation Plus üyesi olmanız gerekiyor. Yani bu gibi fps oyunlarını oynayabilmek için Plus üyeleğiniz bulunması şart koşulmaktadır.

1.Oyun:
Conan Exiles

Conan Exiles, Funcom tarafından Unreal Engine ile geliştirilmiş bir aksiyon macera oyunu olarak 2018’in Mayıs ayında piyasaya çıkmıştı. PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows platformları için yayınlanan oyun, şu an Steam’de 109 TL ile satış yapmaktadır. Oyunun Gameplay Trailer videosunu aşağıdan bulabilirsiniz.

2.Oyun:
The Surge

The Surge ise Deck13 tarafından geliştirilen ve 2017’nin Mayıs ayında piyasaya sürülen bir RPG türü oyunu olarak karşımıza çıkmaktadır. Tıpkı Conan Exiles gibi PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows platformları için yayınlanan oyun, şu an Steam’de 95 TL satış fiyatına sahiptir. Oyunun Gameplay Trailer videosunu aşağıdan bulabilirsiniz.

Conan Exiles adlı oyunun resmi sitesi için tıklayın

The Surge adlı oyunun resmi sitesi için tıklayın

- -
Yorum Yap

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Popüler Haberler

Başa Dön