Oyun

YENİ GÖZDE OYUN APEX LEGENDS REKOR GELİYOR

EA Respawn Entertaintment şirketi ve sütüdyo tarafından geliştirilen ve Titanfall oyunun evreninde geçen kullanıcılara ücret yansıtılmayacak Apex Legends , daha ilk gününden oldukça büyük bir başarıya imza attı. Diğer bir ifadeyle Titanfall 3 yeni oyun Apex Legends yerini aldı diye söylentiler söz konusudur.

Apex Legends ilk günden büyük başarı

PUBG ve Fortnite‘a doğrudan rakip olması beklenen ücretsiz Apex Legends, daha ilk gününden 1 milyon oyuncu sınırını geçmeyi başardı.

Oyun’un indirmeye sunulmasından 8 saat sonra 1 milyon oyuncuya ulaştığı açıklanan, ücretsiz Battle Royale oyununa ilginin bir hayli fazla olduğunu görmekteyiz.Oyun şu süreçte daha fazla kullanıcıya ulaşarak daha büyük hedeflere ve başarılara ulaşmak amacındadırlar.

Oyun hakkında yapılan diyologlara göz önünde bulundurursak, oyunun başarılı bir şekilde optimize edildiğini görmekteyiz. Birçok oyuncu kitlesi bu konuda oldukça memnun olduğunu dile getiriliyor.Bu sayede sistem gereksinimlerinin çok fazla önemli olmadığını anlayabiliriz.

Şimdilik, oyunda bir adet mod bulunuyor olsa da, daha ilk gününden büyük bir başarıya imza atan oyuna birbirinden güzel yeni modların ekleneceğini de tahmin etmekteyiz.

Oyunun amacı ve oyun oynanış kuralları:

Titanfall adlı oyuna benzerliği süregelen oyunda evreninde geçen ücretsiz Batte Royale oyunu Apex Legends yaklaşık iki yıldır geliştiriliyor. Legends (Efsaneler) adı verilen kahramanların kendilerine özgü güçleri ve silahları var. Apex Legend adlı oyunda bir maçta en fazla 60 oyuncu ve üç kişilik takımlardan oluşmakta olduğu biliniyor

Respawn oyunun sürekli olarak güncelleneceğini ve pay-to-win gibi bir durumun oyunda kesinlikle gerçekleşmeyeceğini belirtti. Uygulama içi satın almaların sadece giyim ve skin alışverişi gibi ürünlerle sınırlı olacak.

Apex Legends, ücret talep etmeden bedavaya oynayabilirsiniz ayrıca PC, PS4 veya Xbox One platformlarında indirebiliyor.

Oyun hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın

Oyunun oynanış gameplay videosu için tıklayın

- -
Yorum Yap

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Popüler Haberler

Başa Dön